Vítejte v Kolibri TERASY HARFA

Libeň (německy Lieben) je městská čtvrť a katastrální území, tvořící jižní část pražské městské části Praha 8 a zasahující i do městských částí Praha 7 a Praha 9. Sousedí s Karlínem, Trojou, Kobylisy, Střížkovem, Prosekem, Vysočany a Žižkovem. Od Holešovic Libeň odděluje řeka Vltava. Tvoří severní a severo-východní rozšíření centra metropole hlavního města Prahy, nazývané širší centrum. V minulosti díky svému členitému reliéfu patřila k nejromantičtějším pražským předměstím. Čtvrť se nachází mezi pražskými kopci Labuťka, Hájek, Sluncová, Vítkov, Ládví, Okrouhlík a Zámecký vrch, část Libně se nazývala Podviní. Protéká tudy potok Rokytka a tvoří údolí, v místě rozlivu směrem k Vltavě vytváří prostornou nivu. Ves Libeň je písemně doložena. Ve druhé polovině 19. století se změnila na průmyslové centrum severovýchodu Prahy. V letech 1898–1901 byla Libeň městem, v roce 1901 byla připojena k Praze jako její 8. čtvrť. Až do druhé světové války zde bylo rozsáhlé židovské město. Židovské stavby lze stále dohledat především ve Středí a Dolní Libni.

Tolik o Libni v Praze hovoří: Libeň – Wikipedie (wikipedia.org)

My jsme pro Vás v této  krásné pražské lokalitě otevřeli další pobočku Kolibri…

Pobočku Kolibri, jsme tentokrát otevřeli na střeše Galerie Harfa v ulici Českomoravská 2420/15a..
Přes den se v Libni mohou vyřádit děti na prolézačkách nebo v DinoParku a spokojení rodiče si zatím v klidu mají možnost u nás vychutnat kávu, dát si lahodný zákusek či se osvěžit zmrzlinou.
A večer se naše kavárna může stát ideálním místem na prosecco s přáteli nebo sousedy. Užijete si hudbu, tanec, sportovní přenosy nebo třeba divadlo s „Kolibri“ a Kafánkem.
Každý večer se na terasách něco děje!

Zastavte se…

…a kdy máme v naší pobočce otevřeno?

Od pondělí do neděle 8:30 – 22:00 hod.

A na čem si u nás pochutnáte? Zjistíte zde.