Vítejte v Kolibri BISTRO

Bistro, někdy také občerstvení, je prodejní místo pro prodej jídel a nápojů kolemjdoucím zákazníkům. Vybavením a sortimentem se nachází mezi jednoduššími kiosky a komfortnějšími restauracemi rychlého občerstvení. Bistro (občerstvení) díky rozměrům poskytuje také zázemí prodavačům, kterých bývá na rozdíl od kiosků několik. Přesto tento model jednoznačně definuje, že obsluha zůstává uvnitř provozních prostor, zákazníci jsou venku, do provozovny nevstupují. Obsluha se děje prostřednictvím prodejních okének ve stěně provozní budovy nebo častěji pultů. Na provozní budovu nebo pult navazuje plocha se stoly pro konzumaci jídel i nápojů. Alespoň část této plochy bývá zastřešená. Pro snazší udržení hygieny a obsluhu jsou často dochucovací prostředky (majonéza, hořčice, cukr) prodávány v jednoporcovém balení.

Tolik o Bistru hovoří: Bistro – Wikipedie (wikipedia.org)

My jsme pro Vás Bistro otevřeli…

 

Otevřeli jsme KOLIBRI BISTRO na Jahodovce v srdci krásného Zahradního Města v srdci PRAHY 10.

BISTRO jako součást vlajkové KAVÁRNY KOLIBRI velké rodiny tolik oblíbeného kávového cukru KAFÁNKA..‎

Těšit se můžete na sérii tematických večerů – mix hudby, stolování a gastronomických „pohlcujících zážitků“ – které budou probíhat tak dlouho, jak budete chtít.

Nové místo BISTRA zaujímá prostor na Jahodovce u Vyšší odborné školy sociálně právní a Profesní na Praze 10.

‎Otevření se shoduje s velkými plány do budoucna, kdy společnost Kávového cukru KAFÁNKA expanduje do povědomí stále většího počtu fanoušků tohoto nadčasového lahodného kávového sladidla.

A na co moc dobrého se v našem Bistru můžete těšit? Podívejte se.